Cvičení s kočárky

Strollering je cvičení pro maminky s kočárky. Je to cvičení pro všechny maminky nebo i tatínky, které nechtějí být jen skvělými rodiči, ale také fit. Strollering chce ukázat, že mateřská se dá prožít v pohybu a že pohyb může být pravidelnou součástí života i v období, kdy se nám v životě objeví děťátko se všemi jeho potřebami, radostmi i starostmi. Strollering je veskrze pozitivní myšlení, podpořené pozitivním konáním a podtržené pozitivními výsledky.


Pokud pro sebe maminka na mateřské dovolené chce něco dělat, může být těžké sehnat hlídání nebo jednoduše sebrat po namáhavém dni energii jít si zacvičit. Díky strolleringu se však z obyčejné procházky s kočárkem nebo s dítětem jedoucím na odrážedle či kole může stát fyzická aktivita, kterou si maminky či tatínkové užijí a přitom se nevzdají možnosti být se svým děťátkem. Strollering poskytuje profesionálně vedený aerobní i posilovací trénink zaměřený na ženské problematické partie. Může mít podobu sportovní chůze s kočárkem uplatňující principy Pilatesovy metody, bruslení na in-line bruslích s kočárkem (předchází mu trénink na bruslích bez kočárku) či tance s kočárkem (tzv. dance strollering). Strollering je určen všem maminkám po šestinedělí, ale i tatínkům. Věk dětí není nijak omezen.

Co potřebujete s sebou?
Kočárek s miminkem, hračky, pití a případně jídlo pro miminko, podložku, ručník a pití pro sebe, sportovní oděv a obuv, a hlavně dobrou náladu :-) .

Kdy?
Termíny lekcí jsou průběžně zveřejňovány v aktualitách.

Kde?
Cvičíme v příjemném prostředí parku ve Villániho ulici nebo v konopišťském parku.

Komentáře nejsou povoleny.